Dzisiaj dołaczyłam do grona


Chyba przyszedł na mnie czas. To był moment i mnie poniosło -))
Czytając blogi i oglądając w nich zawarte piękne zdjęcia postanowiłam dołączyć do grona osób posiadających swój kawałek pamiętnika. Narazie raczkuję, zupełnie nie mam jeszcze pojęcia jak to wszystko działa. Dotąd byłam tylko anonimowym gościem u innych :-)) Ale nie wystarczało mi tylko czytanie i oglądanie innych-też chciałam pokazać swoje pomysły :-)

Mieszkamy w swoim nowym domu od 1,5 roku. Zaczęłam go urządzać w stylu nowoczesnym. Niestety mimo nowych ścian i sprzętów nie czułam sie w nim swojsko. Brakowało mi tego "czegoś". Nie było przytulnie...Doszłam do wniosku ze nowoczesność jest dla mnie zimna, kanciasta i mało przytulna. Nie pozostało mi nic innego jak przeprowadzić totalną rewolucję w swoim domu. Zawsze czułam się wspaniale wśród starszych sprzętów ,wśród falbanek i koronek. Jednak marmury,szkło i metal nie są stworzone dla mnie.
3 komentarze:

 1. Z przyjemnością obejrzalam Twojego bloga od końca do poczatku. Niesamowite dekoracje pojawiajace sie wraz ze zmianą pór roku:)Jestem wielką fanką marynarskich klimatów i morskie akcenty w Twoim domu a także ich mnogośc wywolały u mnie szybsze bicie serca.Prześliczne:)Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. No to poczytałam i pooglądałam. Bardzo miło i przytulne u Ciebie.
  Miłej soboty i słonecznej niedzili

  OdpowiedzUsuń
 3. Idę zrobić śniadanie :-))
  Do miłego & następnego !

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...